Sepetim ( 0 )

GARANTİ, İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları:

STOPEE™ Alarmı üreticinin malzeme ve işçilik hatalarına karşı 1 yıl garantilidir.

Garanti, normal kullanım sırasında oluşabilecek arıza ve hasarı kapsar. STOPEE™ Algılayıcı Altlığın garantisi üç(3) aydır. Alarm ve Algılayıcı Altlığın garantisi, alarmın plastik kutusunun açılması dahil olmak üzere yanlış veya kötü kullanımı kapsamaz. Ürün istenirse ücretsiz olarak onarılacak veya yenisi ile değiştirecektir.  Doğrudan firmamızdan satın alınmayan alarmlara yönelik garantinin karşılanabilmesi için STOPEE™ ile birlikte üzerinde tarih bulunan - mağaza fişi gibi bir satın alma belgesinin gönderilmesi gerekir. Taşıma ve teslimat masrafları müşteriye aittir.
Arıza halinde, iletisim@terapinet.com.tr’ ye e-posta gönderiniz.İptal ve İade Koşulları

Sipariş iptalinin ücretsiz olarak yapılabilmesi için, iptal talebinin yüklemeden önce iletisim@terapinet.com.tr’ ye e-posta ile bildirilmesi gerekir. Yüklemesi yapılmış ürün siparişleri iptal edilemez ve müşteri tarafından iade edilmesi gerekir.
TerapiNet Perakende Satış. orjinal, tekrar satılabilir durumda olan, satın alma tarihinden itibaren otuz gün içerisinde iade edilen ambalajı açılmamış THERAPEE kitlerini kabul eder.  Kullanılmış STOPEE yatak ıslatma alarmları ve algılayıcı altlıklar sağlık ve güvenlik sebebiyle iade alınmamaktadır. Aktivasyon kodunun (login) kullanılmış olması, ürün üzerindeki cayma hakkınızı ortadan kaldırır.
Nakliye, teslimat ve %18 yeniden stoklama ücreti düşüldükten sonra ödemenizi iade edeceğiz. İade edilen ürünü inceleme ve yeniden satılabilir olup olmadığını belirleme hakkımızı saklı tutuyoruz. Yukarıda belirtilen iade koşullarına uymaması halinde, nakliye ve teslimat masrafları müşteriye ait olmak üzere ürün müşteriye iade edilecektir.

----------------------------------------------------------------------------------------------